Nieuwsflits Juni 2022

Nieuwsflits Juni 2022

De zomer staat voor de deur!

Nog even en de zomervakantie begint. Donderdag 21 juli is de laatste clubavond voor onze vereniging voordat velen erop uit trekken voor een welverdiende vakantie. Want hoewel we niet bepaald in een carnavalsperiode zitten, zijn de Heiknüüters de afgelopen periode lekker in de weer geweest.

Zo zijn we op 6 mei met een mooie delegatie op bezoek geweest bij het Rhedens Fanfare Corps. Zij gaven een receptie ter ere van hun 125(!) jarig bestaan. Een gezellige avond waar vele bevriende verenigingen met ons aanwezig waren om de fanfare te feliciteren met deze fantastische mijlpaal.

Zaterdag 4 juni was het tijd voor een groot feest. Door de pandemie de afgelopen twee jaar vonden we het tijd om weer eens ouderwets feest te vieren nu alle restricties los zijn gelaten. Met muzikale begeleiding van Big Noise, Lang & Breed en een optreden van Pascal Redeker werd het een zeer geslaagde avond waarin de Knüüters lieten zien het feestvieren nog niet verleerd te zijn.

Een week later was het meteen weer feest. Het nieuwe evenement Bonte Schapenfestival werd voor het eerst gevierd en met succes! Op zaterdag de aftrap met een gezellig feest en zondag natuurlijk het schapenscheren en de markt. Op deze markt stond onze vereniging natuurlijk met een kraam om heerlijke suikerspinnen en popcorn te verkopen en hebben de Heidebeurlers hun best gedaan om nieuwe leden te werven. Na afloop werd een mooie traditie in ere gehouden door met vele Knüüters de straten weer schoon te vegen. 

Tijdens het Bonte Schapenfestival heeft ook de verloting plaatsgevonden. Helaas zijn nog niet alle prijzen opgehaald. De uitslag van de loting kunt u vinden op www.cvdeheiknuuters.nl

Zondag 26 juni konden we alvast een beetje wennen aan de vakantiesferen. We zijn toen op bezoek gegaan bij  ‘Camping Rhederhof’. De parkeerplaats van Rhederhof was al twee weken omgetoverd tot een heuse camping, en met de echte Heiknüüterscaravan hebben ook wij natuurlijk een bezoek gebracht aan de camping. Samen met de bewoners hebben we een heerlijke en gezellige muzikale middag beleefd, waarbij natuurlijk de polonaise over de camping niet mocht ontbreken. Ook de Dansgardes konden eindelijk weer na lange tijd hun kunsten vertonen met mooie dansen.

Over de Dansgarde gesproken, op 22 mei hebben zij hun jaarlijkse uitje gehad. Waar normaal de Madeliefjes en Heidebluumkes apart hun uitje hadden, zijn ze dit jaar gezellig samen op pad geweest.

Tot op het laatste moment wist de leiding geheim te houden wat de activiteit was die op het programma stond. Na een ritje van zo’n 25 minuten kwamen ze uit in Nijmegen waar ze met 4 verschillende teams een lasergame toernooi hebben gedaan. Na afloop hebben ze met elkaar nog lekker frietjes gegeten, iets wat de meiden nog tegoed hadden vanuit het jubileumjaar. Ze hebben er heerlijk van genoten.

Voorlopig keert de rust even terug bij de Heiknüüters. Donderdag 21 juli is de laatste clubavond voordat de vakantie begint, we hopen dan zoveel mogelijk Knüüters te zien natuurlijk. Vanaf donderdag 8 september zullen we dan weer starten met de clubavonden. We hopen ook vanaf dan weer zoveel mogelijk mensen te mogen zien bij de clubavonden, want er staat veel op het programma waaraan gewerkt moet worden, maar hierover later meer.

Als laatste willen wij graag Prins Stan 1e en Prinses Kim een fantastische trouwdag toewensen. Zij stappen 2 juli in het huwelijksbootje en wij willen hen langs deze weg alvast alle geluk en liefde toe wensen en een prachtige dag!

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Meer informatie op: Privacy Statement.

Sluiten